Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Lęk i odwaga w samoobronie + taktyczny klincz. Seminarium szkoleniowe

8 października @ 10:00 am - 3:00 pm

150ZŁ
Zapraszamy na kolejną edycję naszego mocnego seminarium warsztatowego.
Będzie ono poświęcone tematowi lęku i odwagi w sytuacji zagrożenia/samoobrony/walki.
Będziemy ćwiczyć działanie w sytuacji stresującej jakiegokolwiek rodzaju i natężenia, ze szczególnym naciskiem na sytuację samoobrony/walki i reagowania, tak by z jednej strony poczucie dyskomfortu, czy nawet zagrożenia nie paraliżowało nas, z drugiej byśmy potrafili reagować w sposób możliwie spokojny i adekwatny do potrzeb sytuacji, bez chaosu i paniki, nawet gdy pojawi się silny lęk.
W drugim module popracujemy nad tzw taktycznym grapplingiem zgodnie z założeniem, że w sytuacji największego stresu, napięcia ludzie w walce od zawsze walczyli w zwarciu, to naturalna tendencja. Postaramy się
Będziemy m.in. pracować nad silnym chwytem w walce w zwarciu (nawet, jeśli siły fizycznej nie za dużo), umiejętnością utrzymania własnej stabilnej i mocnej struktury i odbierania jej przeciwnikowi w oparciu o świadomość biomechaniki ciała – w opozycji do skomplikowanej pracy technicznej.
Będziemy pracować w oparciu o metody treningowe systemy – rosyjskiej sztuki walki oraz fachową i rzetelną wiedzę psychologiczną. Skupimy się w dużym stopniu na pracy z oddechem, wzmacnianiem kontaktu ze sobą i rozwijaniem świadomości ciała, zaufaniem do własnych sił, zasobów i możliwości w sytuacji silnego dyskomfortu z którym spotkamy Cię w bezpieczny sposób.
Będziemy rozwijać umiejętność utrzymywania spokoju, bądź odnajdywania go w trudnych, stresujących sytuacjach, odzyskiwania komfortu, gdy warunki zewnętrzne sprawiają, że go tracimy, lub po prostu jest zagrożony.

Szczegóły

Data:
8 października
Godzina:
10:00 am - 3:00 pm
Koszt:
150ZŁ

Organizator

GRUPA KONTRATAK

Miejsce wydarzenia

PSYCHOFIZYCZNIE
pl Grunwaldzki 8, Katowice, Poland
KATOWICE, Poland